banner top
WM Hunting logo

Česká republika

Header image

Naši autoři

Asociace kuchařů a cukrářů ČR

V rámci projektu se zaobíráme také mysliveckou gastronomií.

A jelikož chceme našim klientům dopřát opravdu tu nejvyšší kvalitu, tak jsme moc rádi, že jsme mohli začít spolupracovat právě s AKC ČR a mistry kuchaři. AKC ČR se stala patronem naší sekce myslivecká kuchařka.

V rámci soutěže o titul „Kuchař roku 2015/2016“, kde zvěřina hraje hlavní roli, bylo navázání spolupráce s AKC ČR jasnou volbou.

Vzhledem ke skutečnosti, že zvěřina se vyskytuje na celém našem území v relativně hojném počtu a je nedílnou součástí jídelníčků a to jak doma tak v restauracích, tak její příprava zapadá přesně do našeho projektu.

Společnými silami bychom chtěli podpořit a zdůraznit zvěřinu také jako regionální potravinu a jak je prospěšná pro lidské zdraví v kombinaci s dalšími regionálními potravinami. 

V letošním roce se Asociace kuchařů a cukrářů ČR společně s generálním partnerem AKC ČR a soutěže o titul Kuchař roku, společností Bidvest Czech Republic  s.r.o. se rozhodla prezentovat zvěřinu jako hlavní surovinu v soutěžním úkole.

Soutěžící – kuchaři musí zakomponovat hřbet z divokého kance bez kosti a bažanta celého staženého, do svého soutěžního menu.  

Takže už teď se těšíme na říjen, kdy Vám budeme moci představit recepty, které páni kuchaři vykouzlí.

Věříme, že Vás naše recepty zaujmu a připravíme Vám společně krásný gastronomický zážitek ať už v restauracích nebo u Vás doma.

 

Dobrou chuť a lovu zdar AKC ČR a WM Hunting. 

13.08.2015 | Cech a sdružení
banner right