banner top
WM Hunting logo

Česká republika

Header image

Tipy pro vás

Doporučujeme - Blaser R8 Professional Success

Doporučujeme - Blaser R8 Professional Success

Model R8 Professional Success Black Edition patří "do flotily" modelů R8 Professional Success. Jejich určujícím provedením je pažba z tvrdého polymeru, ze stejného materiálu se vyrábí nárazníky do vozů BMW. Pažba má elegantní šedou barvu, úchopové plochy předpažbí a pistolové rukověti jsou potaženy luxusní hovězí kůží hnědé barvy, které je olemována kontrastním ozdobným hnědým stehem, černá destička na levé straně pažby v zakončení lícnice má zlacený nadpis R8 Professional Success. Pozlacená je i hlava závěru a spoušť, kanelování hlavně a titanem potažená kulička kličky závěru jsou prvky standardního provedení modelu R8 Professional Success Black Edition.

 

 

 

 

 

 

Jako u celé řady modelů R8 Professional Success, je absolutně přirozená ergonomie definovaná otvorem pro palec v krčku pažby. Kulovnice Blaser R8 Professional Success Black Edition se vyrábí ve všech obvyklých kalibrech, provedeních a délkách hlavní. 

 

 

Více informací se dozvíte na www.kozap.cz

 

 

 

 

 

 

banner right
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Rozumím